of

 ایجاد اکانت Developer گوگل پلی

بیت کوین, Bit Coin

در حال حاضر، مهم ترین و پرفروش ترین اپلیکیشن دانلود نرم افزارهای دستگاه‌های اندرویدی،Google Play است؛ لذا توسعه دهنده های اپلیکیشن های مختلف، می‌توانند با ایجاد یک اکانت دولوپر در گوگل پلی، اپلیکیشن خود را در مقیاس جهانی به ثبت رسانده و از طریق فروش مستقیم اپ یا پرداخت‌های درون برنامه‌ای کسب درآمد کنند.

 
 مزایای خرید اکانت توسعه دهنده گوگل چیست؟

• شناخته شدن دولوپر در بین توسعه دهندگان
• نمایش نرم افزار به میلیون ها کاربر دستگاه های اندرویدی
• ارتباط با استفاده کنندگان دارای وسایل اندرویدی
• دریافت پشتیبانی از گوگل
ایجاد حساب Developer در کنسول توسعه دهندگان گوگل، ۲۵ دلار هزینه دارد و این هزینه ثبت نام تنها یکبار اخذ می گردد. دلیل کمپانی گوگل برای اخذ این هزینه از برنامه نویسان، جلوگیری از انتشار اپلیکیشن‌های بی هدف و به اصطلاح Spam است. اگرچه ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی در ایران با محدودیت‌های زیادی همراه است اما با همکاری پاسارگاد پیمنت توانایی ساخت حساب کاربری دولوپر وجود دارد که موجب قرار گرفتن اپلیکیشن در Play Store و در معرض دید طیف گسترده‌ای از مردم دنیا خواهد بود.

 


چگونگی پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور
پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور حتما باید آنلاین صورت گیرد. پاسارگاد پیمنت می تواند با روشهای زیر در پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور همراه شما باشد:

 
1- شما می توانید با خرید هر یک از محصولات پاسارگاد پیمنت مثل مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه یا مستر کارت مسافرتی، شخصا اقدام به پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور کنید. برای آشنایی با نحوه پرداخت با کارت های ارزی، می توانید مقاله راهنمای عمومی پرداخت با ویزاکارت و مسترکارت را مطالعه نمایید.

 
2- شما می توانید با ثبت سفارش پرداخت آنلاین ارزی اقدام پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور کنید. در این حالت، شما پرداختتان را به تیم پرداخت پاسارگاد پیمنت می سپارید و کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین کارمزد پرداخت هزینه اکانت Developer پلی استور شما را انجام می دهند.

 

 ثبت اکانت دولووپر اپل (App Store)

بیت کوین, Bit Coin

ایجاد حساب کاربری بدون محدویت که نیازمند پرداخت هزینه با حساب های خارجی می باشد و تبدیل درآمد های شما از این طریق و انتقال به حساب شما در ایران از جمله این موارد است.
برای اینکه بخواهید به عنوان یک فرد صاحب اکانت دولوپر، یک برنامه را در App Store قرار بدهید لازم است پیش از هر کاری حق اشتراک سالیانه‌ای معادل ۹۹ دلار آمریکا (بدون در نظر گرفتن مالیات) به کمپانی اپل پرداخت کنید، که این کار هم با توجه به مشکلات تحریم‌های بانکی و عدم دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی چندان ممکن نیست.
اگر هم برنامه‌ای را در این Store‌ قرار بدهید و قصد درآمدزایی از آن داشته باشید، با مشکل دریافت درآمد و همچنین نقد کردن درآمد ارزی خود روبرو خواهید بود. پس به عنوان یک توسعه دهنده در ایران از جانب کمپانی اپل با محدودیت‌های زیادی روبرو هستید.
پاسارگاد پیمنت مطمئن ترین انتخاب برای رفع تمامی این مشکلات خواهد بود.

ایجاد حساب بانکی مطمئن خارجی جهت نقد کردن درآمد های ارزی از این طریق و افتتاح حساب دولووپر اپل خدماتی است که پاسارگاد پیمنت ارائه میدهد

درباره پاسارگاد پیمنت

هدف ما در این کارگروه آسان سازی خدمات ارزی در بستری مطمئن می باشد و به همین جهت دو تیم ایران و اتریش شرکت دانش بنیان پاسارگاد دست به دست هم داده و خدمات مالی و اعتباری را برای شما همراهان عزیز به ارمغان آورده اند

شبکه های اجتماعی ما

Search

Ahmad Ahmad  /  Support با کارشناسان ما در واتساپ گفتگو کنید