بلاگ

سه شنبه, 29 خرداد 1397 15:04

معرفی ارز Aeternity

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
(زمان خواندن: 1 - 2 دقیقه)

در این بسته توضیحاتی درباره ی ارز Aeternity داده خواهد شد. در ادامه ی مطلب درباره ی نوآورانه بودن این پروژه مطالبی ارائه داده شده است.

پروژه دیجیتالی ایتیرنیتی یا نام اختصاری ae به شما اجازه می دهد داده های دنیای واقعی را به قراردادهای هوشمندانه متصل کنید. هر داده دنیای واقعی می تواند یکپارچه شود مانند نتیجه رای گیری، قیمت کالاها (مانند نفت و گاز)، شرایط آب و هوایی و بسیاری موارد دیگر.این راهی به زمینه های مانند مدیریت زنجیره تامین، بیمه، بازی و غیره را باز می کند. در مورد Ethereum یا Bitcoin همه چیز در داخل شبکه Blockchain محدود می شود و ارتباطی بین داده های واقعی دیتا و بلاکچین وجود ندارد ولی Aeternity در این زمینه فرارتر از این حرف هاست.
 در واقع این توکن یک سیستم جدید است که مسائلی مانند مقیاس پذیری، حریم خصوصی و سرعت معامله را حل کرده است.

Aeternity (AE) یک تکنولوژی جدید بلوک چینی است که برای ارائه بازده بی نظیر، مدیریت شفاف و مقیاس پذیری جهانی طراحی شده است.
حال چرا اینقدر این پروژه نوآورانه است مگر چه چیز های در خود دارد ؟

این پروژه از قراردادهای هوشمند ، کار با الگوریتم اثبات پذیری کار (PoW) و اثبات شده (PoS) ، Oracles (اوراکل اطلاعات دنیای واقعی را با قراردادهای هوشمندانه متصل می کند.) ، اداره توسط استفاده کنندگان و جامعه ؛ امنیت به عنوان برتری های خود نسبت به پروژه های دیگر می گوید و دلیل آن هم این است که این سهام صرفا برای مقابله با چالش جدید و جدی در دنیای کریپتو کارنسی پدید آمده است.

 
آخرین ویرایش در شنبه, 26 بهمن 1398 09:18
محتوای بیشتر در این بخش: « معرفی ارز Bitcoin Gold معرفی ارز Zilliqa »

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره پاسارگاد پیمنت

هدف ما در این کارگروه آسان سازی خدمات ارزی در بستری مطمئن می باشد و به همین جهت دو تیم ایران و اتریش شرکت دانش بنیان پاسارگاد دست به دست هم داده و خدمات مالی و اعتباری را برای شما همراهان عزیز به ارمغان آورده اند

شبکه های اجتماعی ما

Search

Ahmad Ahmad  /  Support با کارشناسان ما در واتساپ گفتگو کنید